Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bütyök ellen kinek mi vált be?

Bütyök ellen kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Jobb nagylábujjam alatt van egy viszonylag nagy bütyök, sokszor fáj is. Kaptam egyedi talpbetétet, ami beméréssel készült (térd és gerincproblémák miatt), ha hordom sem sokkal jobb.


Mit tegyek?


22L


2020. jan. 5. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
2020. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2020. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem semmi l.
2020. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
esetleg meg tudod mutatni mennyire súlyos? ha ilyen fiatalon kialakult, biztos van valami speciális oka is. tornáztasd és nyújtsd esténként, napközben pedig széles, kényelmes cipőket hordj, akár nagyobb méretet is...később lehet csak a műtét fog műkdni, de előtte ezeket érdems kipróbálni
2020. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


A talpbetét nem sokat ér. Volt gerinc problémám, sérv, műtét, lehet az is közre játszik, hogy mikor a bal lábam fájt 1 évig, a jobb lábamat jobban terheltem.

Vagy lehet hogy elhízás is, 173 cm, 75 kg vagyok.


Csatolva kép.


[link]

2020. jan. 6. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Fura hogy ennyire fáj mert nem túl nagy a bütyök. A kép alapján nincs ludtalpad?
2020. jan. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lúdtalpam nincs, szerintem csak bokasüllyedésem. Ugye arra kaptam a talpbetétet is.
2020. jan. 7. 02:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én szívesen megmaszíroznám azt a fájós bütyköt
2020. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!