Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel drogozhattak be?

Mivel drogozhattak be?

Figyelt kérdés

Hollandiában, egy kis városban vettünk egy space caket, amit aznap este ketten el is feleztünk. 2 óra múlva sem hatott így úgy gondoltuk, hogy nem ettünk eleget vagy nem volt benne semmi, de végül 4 óra után nagyon beütött barátnőmnek és 6 óránk keresztül folyamatosan hallucinált. Nem hiszem, hogy a fűtől lehetett volna, mert olyan szintű hallucinációi voltak, hogy entitások jelentek meg neki, színeket látott, hajlítani tudta a teret, melegség járta át stb. Folyamatosan sétálnia kellett, nevetgélt, mozgott, illetve már akkor is mondta, hogy ez nem fű lehet, mert próbálta az extasyt és ez annál is durvább.


Én akkor semmit sem éreztem, csak ideges voltam, sok dolog irritált, szaporább volt a szívverésem, de egyikünk sem aludt kb semmit utána.


Nekem másnap délután ütött be már Amszterdamban sétálva, de egy pillanat alatt elvesztettem a térlátásom és nekem is erős hallucinációim voltak. Először csak 2 dimenzióban láttam, aztán hamarosan a világomról sem tudtam. Azt is elfelejtettem, hogy ki vagyok, hol vagyok, 1 pillanattal előtte mit csináltam. A dolgoknak fura méretük voltak, az út mozgott előttem, semminek sem volt normális alakja, hangja, csak akkor éreztem a dolgokat valósnak, ha megfogtam őket. Mire eltaláltunk a szállásunkra testén kívüli élményem volt és olyanokat éreztem, hogy a falon sétálok a szőnyegbe pedig belesüppedek derékig is.


Utána beszéltünk pár coffee shop eladóval és mondták, hogy biztos nem fű volt a sütinkben, mert nem tart ilyen sokáig és ilyen hallucinációkat nem okozhat ez, néha eladnak más dolgokat is turistáknak, mert mindent megvesznek. Utólag is, 1 nappal később is flashbackjeink vannak a tripről. Mi lehetett az a drog, amit belekevertek a sütinkbe?



2020. jan. 5. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lsa vagy magic mushroom ?
2020. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Az hogy mi lehet borzasztó nehéz megmondani... Sőt gyakorlatilag lehetetlen.

Az ami biztos hogy mivel ennyire hosszú idő alatt nem ürült ki az idegrendszer olyan pontján stimulál ami nem a központi keringés közvetlen része.

Ezen toxinok a zsírszövetben képesek elraktározodni... A vérkeringés már ki szürte volna a vesék és máj által!

Javaslat sok folyadék könnyű kaja és sok ima hogy ne legyen maradandó károsodás!

Jah és mantrázd:Drog rossz!

:)

2020. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
LSD ??
2020. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Gomba biztosan nem volt mert előtte próbáltuk és ez annál sokkal erősebb volt. Mellé elvileg 2x egymásbután nem is lehet beállni a gombától és bevezető roszzullét sem volt.
2020. jan. 6. 12:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyobb adag LSD -re tippelnék.
2020. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is LSD-re trippelek..
2020. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
De LSD, Gomba, LSA, Meszkalin, stb max 2 óra múlva beütnek! Nem pedig 4 óra múlva, pláne nem másnapra. Én DOB-ra vagyis bromo-dragonflyre tippelek. Jó tudom hollandiába minőségi cuccokat szállítanak, de lehet oda kerűlt az a szenny. Akár 4 napig is halucinálhatsz tőle, kisebb adagban is akár. És az sokkal erősebb az lsd-nél is. Szerintem DOB lehetett.
2020. jan. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bár mondjuk a DOB-tól max 30 óráig bírod a fennt létet. Utána alszol 3-4 órát és közbe meg utána is halucinálsz!
2020. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Uhhh, hát kint is mondták, hogy lehet jobb ha nem tudjuk mit kaptunk...


Épp a süti előtt ettünk, én nem ettem meg egy egészet, a barátnőm ette meg a maradékot. Lehet azért ütött be neki akkor, mert úgy emésztette meg?


Nekem másnap akkor ütött be, amikor Amszterdamban szívtam egy kis füvet, mivel ugye abban a hitben voltam, hogy az is fű, nem lehet bajom... Szerintem nem ettem annyit, hogy be üssön igazán, de másnap ahogy keveredett a két dolog kiütött teljesen.

2020. jan. 9. 12:42
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát figyelj akár DMT is lehetett
2020. jan. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!