Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok valami extra erős...

Tudnátok valami extra erős dezodort, kencét, akármit ajánlani hónaljszagra?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nintha az enyém kétszer olyan büdös lenne, mint másoké, és ezek a 24 meg 48 órás reklámvacakok nem érnek semmit. Biztos alkati kérdés de már tele van a hócipőm.

2020. jan. 7. 05:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A szag inkább utal pl gombás fertőzésre, vagy épp az elfogyasztott ételre.

Amúgy nekem az izzadásra a Triple dry spray vált be, nyáron is nagyon jó! DM-ben kapható, kb 1400ft.

2020. jan. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Próbáld ki a sima szódabikarbónát.
2020. jan. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Gyógyszertárakban kapható antisudorica (Solutio antisudorica), nekem az segített, viszont vigyázni kell az alkalmazásával, mert kiszáríthatja, irritálhatja a bőröd.
2020. jan. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

0. Zuhany! Reggel, este! Edzés, munka, szex, stb. után is!!!

1. Borotváld le, ez a büdiknél alap. Ez van.

2. Zuhany közben ecetes vízzel töröld át, hagyd egy kicsit, majd szappannal mosd le.

3. Ruháid hónalj részét ecetes vízbe nyomd, dörzsöld meg és hagyd 1 napig így, majd hagyományos mosás.

4. Én nő vagyok. A Dove púderes dezodorját használom.

Hasonló gondokkal küzdöttem, mert sok fehérjét eszem és edzem.

2020. jan. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogsz egy citromot, félbevágod és nyomsz egy kis levet a tenyeredbe. Bedörzsölöd vele a hónaljadat fürdés után és úgy hagyod. Viszlát hónaljszag.
2020. jan. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!