Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy azt mutatják ki?

Lehetséges hogy azt mutatják ki?

Figyelt kérdés
Kevesebb mint Egy honapja voltam vérvételen és most lett eredménye és azt mondták hogy megkell ismételni mert nincs rendben. Anyámmal elég rossz kapcsolatom van és olyat kérdezett hogy nem szedek e valamit és most azt állitja hogy az orvos kérdezte hogy drog, nyugtatok stb.. Egyszer volt nyáron hogy ekit raktak az italomba elvileg és ennyi soha semmit nem probáltam! Azt bevallom hogy 1-2 buliban a füves ciki volt de nem sürüséggel!! Meg normál mértékkel de alkohol is de az nem drog. És van esély hogy azt mutatták ki vagy valami más? Vagy csak anyám találta ki hogy megtudja mert mindent gondol rolam.
2020. jan. 8. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A vérből minimum 1000 paramétert lehet meghatározni. Mi miatt voltál vérvételen és melyik paraméter nem stimmel?
2020. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy melyik nem mondtak el. Azt mondták hogy tul sápadt vagyok meg gyenge és emiatt elküldtek
2020. jan. 8. 20:55
 3/3 A kérdező kommentje:
De lehetséges hogy azt mutatták ki? Ugy tudtam hogy ezeket vérvételbol nem lehet
2020. jan. 8. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!