Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Detonic vérnyomás csökkentővel...

Detonic vérnyomás csökkentővel kapcsolatban van-e valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A Detonic nem vérnyomáscsökkentő. Vérnyomáscsökkentő az, amit szabályos gyógyszervizsgálaton megvizsgáltak, és hatékonynak találtak. Tudom, nem ez volt a kérdés. Én nem szednék a vérnyomásra valami drága varázsszert, amikor 500 Ft-ért 24 órás hatású biztonságos, bevizsgált gyógyszerek is vannak. Ha mégsem válik be a Detonic, akkor jön a stroke meg a szívinfarktus. Én nem kockáztatnék.
2020. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jimmy123 válasza:

Érdemes utánna nézni, én kb 2 órát nevettem rajta

Kérlek sorban nyisd meg az oldalakat amit ide be fogok tenni!

Eredeti cikk:

[link]


Nagyon jó, hogy a srác ilyen okos, erkölcsös.- és Magyar vér folyik benne!

[link]


Az állam részéről a készítmény kifejlesztését Dr. Ferencz Dénes [link] kép alapján talán hormonzavaros (aki egyébbként üzemorvos és kardiológus), a Magyar Kardiológusok Társaságának vezetője koordinálta. (sajnos az MKT oldalán nem szerepel) [link]


Ezt CSAK a Magyaroknak állami támogatással fejlesztették ki, nem akarta eladni a képletet /DÍCSÉRETES/. Cak 20-30 országban kapható (ott is mind állami támogatással, és csak MA van akció)

[link]


A szakértő véleményt mindenképp olvasd el majd értelmezd !!!

Pl- "a hypertonia fő ellensége - a D-vitamin." -írja ezt Kozma János [link]

PhD, az orvostudományok kandidátusa

vagy az orosz Szavinszkij Andrei Vitalevics:

[link]

de az is lehet, hogy Vadász Gzula -- igen Gzula

[link]


És a NORMALIFE-ot is pont így ajánlja:

[link]


Végezetül pedig a véleményeket érdemes elolvasni. Most adták ki a gyógyszert, de Katalin már 4 éve jól érzi magát.

[link]

2020. jan. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szg74 ***** válasza:

Ki tudom egészíteni Jimmmy 123 listáját:

[link]

Amit nem értek, miért nincs semmilyen hivatalos cáfolat, pl. a Magyar Kardiológiai Társaság részéről? Netán valakik közülük is benne vannak a "buliban"?

2020. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az utolsóként belinkelt cikkben a fotón megbilincselt személyre egy ukrajnában letartóztatott ipari kémről szóló cikket adott ki a képkereső. Igazán kiterjedt érdeklődési- és kapcsolatkörre vall...


H O A X


:DDD

2020. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bartalos Mária válasza:

Ugyan ezzel a névvel most ez tűnt fel a facebook-on:

[link]

2020. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!