Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be lehet perelni a magyar...

Be lehet perelni a magyar államot a borzasztó, ugandai szintű magyar egészségügy miatt, amiért ráadásul TB járulékot is kell fizetni?

Figyelt kérdés
A fő gond,amiért szerintem kàrtérìtés jàrna,hogy évtizedeken àt kancsal voltam,nem alakult ki a térlàtàsom,kettős làtàsom,fejfàjàsom stb. volt,ami miatt nem tudtam megfelelő munkàt kapni,tanulni az iskolában,pàrkapcsolatot kialakìtani stb... jellemzően 5 òràt vàrtam szemészeti rendeléseken eredmény nélkül...ha a romàknak jàr Gyöngyöspatàn 100 milliòs kàrtérìtés azért mert kinti WC-t kellett hasznàlniuk, akkor ezért plàne jàr kàrtérìtés!!!Az hab a tortán,hogy ezért a kamu egészségügyi szolgáltasásért fizetni kell TB-t,sok ezret havonta.

2020. jan. 11. 09:40
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Neked most tulajdonképpen mi a bajod?A kancsalságod,hogy sokat kellet várni az orvosnál vagy,hogy a Gyöngyöspatai romák kaptak száz milliót?Belehet perelni az államot,sokan megtehetnék,de csak azért senki nem fog pénzt kapni mert a Gyöngyöspatai romák is kaptak.
2020. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
A gyöngyöspataki romák nem kapták meg a pénzt. Az elítélt bűnözők, akik perelték a magyar államot, nem kaptak pénzt. Perelj nyugodtan!
2020. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

"Neked most tulajdonképpen mi a bajod?"


Feltettem egy kérdést,egy olyan oldalon,ahol kérdéseket szoktak feltenni,azért van,abban bìzva,hogy jogàszok vagy jogi területén jàratosak vàlaszolnak.Az a bajom, hogy ilyen vàlaszokat szeretnék kapni...hogy pl.jogilag megàllja a helyét a dolog,mert XY stb.vagy nem mert XYZ dolog miatt nem lehet perelni stb..ehelyett azt kapom,hogy milyen jò a magyar egészségügy.Én nem ìgy làtom,10 évvel magasabb vàrhatò élettartam máshol az 10 év,màshol is isznak,dohànyoznak,északon még jobban is isznak,sokkal hidegebb is van,és a 10 év magasabb élettartam nagy része,ha nem is biztos,hogy 10 év az egészségügy miatt van.De nem is ez a lényeg,hanem,hogy lehet-e perelni ha a Gyöngyöspatak romàk 100milliòt kapnak vagy nem,ugyanaz történt,én ùgy làtom.

2020. jan. 12. 17:19
 34/37 anonim ***** válasza:
Akkor megválaszolom neked: perelhetsz. Csak semmit nem fogsz elérni vele. Ha szakértőt akarsz, nem a gyakorin kezdesz, de hát ezt te is nagyon jól tudod, csak hőbörögni akartál egy sort.
2020. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Azok a buta cigók csak azért kaptak annyi lóvét, mert magyarország jobbam teljesit 🤣 nem mehet minden nap a gyilkosság, megerőszakolás, lopás, bűnözés
2020. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Kurrrva soros budos magyarok rak egye ki a szivetek tiii
2020. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy lennének törvényeink az egészségügy színvonalára. Ha lennének, akkor nem lehetett volna megcsinálni azt vele, mint amit megcsináltak.
2020. febr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!