Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltak másnak is hasonló...

Voltak másnak is hasonló tünetei a végbélben? Eléggé kikészít.

Figyelt kérdés
Egyik nap észrevettem, hogy nagy vécézés után nem teljesen múlik el az inger, azt hittem székrekedésem van, úgyhogy nem foglalkoztam vele, csak változtattam az étrendemen. Egy idieg székrekedésem is volt, de eltelt pár nap, mostanra viszont egy egészen furcsa érzés van belül a falán, mintha lenne ott valami egy meghatározott ponton, ami nem tud kijönni. Kicsit olyan érzés még mindig, mint a székelési inger, de inkább egy ilyen egy pontra koncentrálódó, irritáló érzés, nem hívnám konkrétan fájdalomnak, de valahol félúton van a fájdalom és székelési inger között. A lényeg, hogy eléggé kikészít, nem tudok tőle rendesen koncentrálni, aludni se nagyon tudtam, hétfőn az lesz az első, hogy elmegyek orvoshoz, de jó lenne hallani, hogy valaki tapasztalt e már hasonlót.

2020. jan. 11. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem múlik el akkor háziorvos,az majd megmondja merre,de a proktológus foglalkozik ezzel tudtommal.
2020. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Jo esellyel egy artalmatkan aranyér amit doki megnez es javasolmta valamit
2020. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan tapasztalnak ilyet, jellegzetes aranyeres tünet, amikor az aranyeres hálózatban alvadék képződik, ami a megszilárdulás idején nyomó érzést okoz, de lassan feloldódik és felszívódik. Az étrenden előtte kellett volna változtatni és puha székletet biztosítani.
2020. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyanús az aranyér. Jó szívvel ajánlom a Proctis-m kenőcsőt. Ha most megveszed az ügyeleten, hétfőre már valamennyit lehet segít is. Proktologushoz fog utalni az orvos.


Üdv

2020. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor nem kell túlgondolnom :D .
2020. jan. 12. 01:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell túlgondolni! :D Dont worry, be happy :D
2020. jan. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!