Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol lehet? Ugye nem sziv...

Mitol lehet? Ugye nem sziv problema?

Figyelt kérdés
Ma este eloszor ereztem hogy elkezdett fajni a hatam egy eleg eross fajdalom mivel kenyelmetlen pozicioban ultem de hirtelen jott azutan atterjedt az egeszz jobb karomra es job oldalt erzem a melkasomban is egy szorito erzest mi lehet ez a hatgerincem miatt fajna?mivel eleg surun faj es vannak problemim vele de ilyen meg nem volt ugye nem sziv problema mert beparaztam picit elorre is koszonom

#fájdalom #mellkas #hátgerinc #kar vall #melkas fajdalom
2020. jan. 14. 23:47
 1/2 anonim válasza:
Nem lehet, hogy rossz pozícióban szoktál lenni és a levegő beszorul picit? Nálam pl mostanában ha tüsszentek, a jobb vagy a bal karomba fájdalom nyilal, mintha meghúztam volna, de csak pár percig tart. Hány éves vagy amúgy? De szerintem ne idegeskedj ezen, nem hiszem hogy komoly gond lenne! :)
2020. jan. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
24L nagy nehezen sikerult elaludnom de ma is ugy keltem annyi hogy a melkasom mar nem szorul ugy de a kezem olyan zsibadt es erotlen es a hatam is picit faj mar csak.
2020. jan. 15. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!