Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mitol lehet? Ugye nem sziv problema?

Ma este eloszor ereztem hogy elkezdett fajni a hatam egy eleg eross fajdalom mivel kenyelmetlen pozicioban ultem de hirtelen jott azutan atterjedt az egeszz jobb karomra es job oldalt erzem a melkasomban is egy szorito erzest mi lehet ez a hatgerincem miatt fajna?mivel eleg surun faj es vannak problemim vele de ilyen meg nem volt ugye nem sziv problema mert beparaztam picit elorre is koszonom

Keress kérdéseket hasonló témákban: fájdalom, mellkas, kar vall, hatgerinc, melkas fajdalom

jan. 14. 23:47  Privát üzenet  

A válasz
Nem lehet, hogy rossz pozícióban szoktál lenni és a levegő beszorul picit? Nálam pl mostanában ha tüsszentek, a jobb vagy a bal karomba fájdalom nyilal, mintha meghúztam volna, de csak pár percig tart. Hány éves vagy amúgy? De szerintem ne idegeskedj ezen, nem hiszem hogy komoly gond lenne! :)

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 15. 00:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

24L nagy nehezen sikerult elaludnom de ma is ugy keltem annyi hogy a melkasom mar nem szorul ugy de a kezem olyan zsibadt es erotlen es a hatam is picit faj mar csak.

# 2/2Időpont jan. 15. 08:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitol lehet ez a sok uritesi problema? Mit csinaljak ha ma meg nem kakiltam?
Orr valadek problema?! Ugy erzem lassan megfulladok! Mitol lehet? (Kep)
Mitol szokott elzsibbadni az ember teste es mit lehet tenni, hogy ne zsibbadjon el?
Körvonal nélküli, , sáfrányszínû foltok a bõrön, mitõl lehet?
Mitol piroa az orrom?
Mitol van, es hogy szuntethetem meg? Egyedul vagyok, nincs aki segitsen! (szivproblema)

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!