Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Le kell mondjak a kv ról?

Le kell mondjak a kv ról?

Figyelt kérdés
Magas vérnyomásra szedek vérnyomáscsökkentőt, ihatok igy napi 1 adag kotyogós kv-t a kétszemélyes adagot?

2020. jan. 15. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tenném, lehet kapni koffein mentes kávét, vagy cikória kávét.
2020. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Jó hír: a koffeinhez hozzászokik az ember, így egy idő után már igazából nincs hatása. Amit kávéivás után érzel, az placebó hatás.


Következmény: ha átszoksz koffeinmentes kávéra, abban csak egy icipici koffeinmaradvány van - de egy idő után elmúlik a nagyobb adaghoz a hozzászokásod, és a kicsi adag is ugyanúgy fog hatni.


Szóval én a koffeinmentes kávét javaslom :-)

2020. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem a lényeg a koffein hogy élenkitsen felpörgessen. Nem az íze miatt iszom.
2020. jan. 15. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem 1 kv nem nagyon befolyásolja a vérnyomást. Én is szedek vérnyomás csökkentőt és napi 2 presszó kvt iszom. De kérdezd meg az orvosod.
2020. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma megittam egyszerre egy 4 személyes kotyogós teljes főzetét. Egy jo par óra mulva azthittem meghalok olyan rosszul voltam . Bekelett vegyem a vérnyomás csökkentőm hogy túléljem
2020. jan. 15. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

Le kell mondjak jégkrémről?


Erős torokgyulladásra szedek antibiotikumot, ehetek így napi 1 doboz literes jégkrémet a négyszemélyes adagot?

2020. jan. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!