Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez utalhat szívbetegségre? 22n

Ez utalhat szívbetegségre? 22n

Figyelt kérdés

Kezdeti tüneteim már kb 2, 3 éve jelentkeztek olyan formában, hogy szinte mindig fáradtnak érzem magam.

Bármennyit alszom, mindig gyenge és fáradt vagyok. Könnyen fáradok, ha bármi fizikai munkát végzek.

Voltam tavaly vérképen, minden rendbe jött ki, hormonszintek és vérszegény sem vagyok.

Szóval fogalmam sincs mi bajom.

Lehet a szivemmel gond ha így érzem magam? A vérnyomásom mindig alacsony, többször mertünk 95/65 körüli értéket is.

Felmegyek a 3.ra és már nagyon hevesen dobog, tehát ennyire hamar fáradok.

Az éjjel többször is halálközeli almaim voltak, úgy éreztem álmomban hogy nyom, szorit a mellkasom és mindjart meghalok(majdnem vízbe fúltam)

Aztán hamar felébredtem és mintha még éreztem volna a gyengeséget a mellkasomnál és nagyon gyengenek éreztem a pulzusom.

Ami igaz, hogy mostanában nem is sportolok, lehet csak ettől faradok könnyen?

Vagy ezek jelenthetnek szív problémákat is? Ha a verkepem rendben már nem tudom mire gondoljak miért érzem magam folyton fáradtnak.


2020. jan. 16. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez lehet "egyszeru" pajzsmirigy gond is, nem kell rogton a legrosszabbra gondolni. Ha elmesz kardiologushoz, o tudja ezt leginkabb megmondani.
2020. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás miatt is lehet, extra fáradtság.
2020. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!