Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jelenleg 32 éves férfi vagyok...

Jelenleg 32 éves férfi vagyok és alig egy hónapja agysorvadás lett nálam megállapítva és érdekelne szerintetek is érdemes elmenni csontsűrűség i vizsgálatra?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 01:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem is értem,hogy miért kéne csontsűrűség vizsgálatra menni. Ki mondta ezt Neked, és miért?
2020. jan. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Oda miért kell menned?

Előző CT vagy MR-hez képest mennyire súlyos a mostani?

2020. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az agysorvadásnak mi köze a csontsűrűséghez?
2020. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat és csak annyit szeretnék mondani,hogy nekem nem javasolták a csontsűrűségi vizsgálatot,csak eszembe jutott miután több olyan betegséget meg sérülést is megállapítottak nálam,amiket általában csak a 60 vagy idősebb személyeknél állapítanak meg és ezekért is szeretném megtudni az ilyen egészségüggyel kapcsolatos dolgokat.
2020. jan. 18. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Ha vannak olyan sérüléseid,akkor valóban nem árt egy ODM, vagy DEXA vizsgálat. Erre a legtöbb helyen még csak beutaló sem kell. Egerben pl. 3000 Ft a vizsgálat ,ha van beutalód és 5000, ha nincsen.
2020. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Erre lehet beutalót kérni,de ha nem indokolt,akkor felesleges sugárterhelés.
2020. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!