Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fogyok hirtelen?

Miért fogyok hirtelen?

Figyelt kérdés

Na szóval 17 éves lány vagyok 168 cm és most jelenleg 46,1kg..Tudom vékony vagyok.De a legtöbb kg nálam az az 50 volt.9.osztalyba 167 cm voltam,most 10.es vagyok és 168 at mértünk a mai nap.Az lenne a problémám,hogy napról napra fogyok,pedig normálisan eszek és jó étvágyam is van.Karácsonykor voltam 50kg aztán január 3.a fele 48 ,aztán jan 14 en 47,es most 46,1 kg vagyok.Elsőnek azt hittem ,hogy azért van mert sokat nőttem de ma megmértük és tavaly óta csak 1centit nőttem.

Nem sportolok.

Sokat iszok mert elég gyakran szomjas vagyok,és sokat járok pisilni.(nem tudom ,hogy ehez lehet e valami köze de gondoltam azért le írom)

Kérlek segítsetek.

Volt már valakivel esetleg ilyen?


2020. jan. 18. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet,ilyen fogyás akár cukorbetegség miatt is (főleg,hogy sokat is iszol és pisilsz is), vagy pajzsmirigy túlműködéstől. Jó lenne,ha lemennél a háziorvosodhoz!
2020. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszad,ment a zöld!:)
2020. jan. 18. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!