Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy este...

Mit csináljak, hogy este eltudjak ma aludni?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen alvó vagyok, ezzel nagyon sok problémám van. Tegnap este véletlenül bealudtam 17 után, 23-kor keltem. Majd 4-kor véletlen visszaaludtam, és 11-kor keltem. (Előtte szombaton 6-kor keltem és csak 3 órát sikerült aludnom, azért aludtam be délután)

Szóval, már most ideges vagyok, mert holnap ugyanúgy 6-kor kell kelnem, és az eddigi évek tapasztalatai alapján ilyen sok alvás után kizárt, hogy én hajnali 2 előtt elaludjak. Legrosszabb esetben szerintem el sem fogok tudni aludni, hanem úgy kell majd mennem 12 órát dolgozni, amit megint csak nagyon nehezen fogok viselni.

Ezt szeretném elkerülni :’(

Mit tehetnék? Azt tervezem, hogy kihűtöm a szobát, veszek be nyugtatót, könnyű vacsorát eszem. Mit tegyek még? Tudom, hogy ez így bagatell dolog, de nagyon zavaró úgy 12 órázni, hogy előtte semmit nem aludtam. :’(


2020. jan. 19. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Farazd le magad, és délután ne aludj
2020. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanulj, menj el edzeni.
2020. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!