Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha sokat van rajtam sapka,...

Ha sokat van rajtam sapka, kalap, fűtött helyen akkor tényleg hamarabb megkopaszodhatok/megkopaszodok?

Figyelt kérdés
Tudom... nem ide illő téma.. de hallottam egy ilyen hiedelmet régen.. és viszonylag elég sokat viselek sapkát hidegben melegben mert eléggé szeretek sapkákat viselni its my style nyaaahh : P szóval yapp kérem a trollokat off.. köszönöm mindent előre is. ^^

2020. jan. 19. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
„ its my style nyaaahh?“ ... hat veled se a kopaszodas lesz a legnagyobb gebasz.
2020. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oláh Ibolya vagy kalapban?
2020. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Meg ettől nem kopaszodsz, de az biztos, hogy sapka nélkül már jobban fog fázni a fejed, mint azoknak, akik gyakorlatilag nem hordanak.

Azért remélem nem az a típus vagy, aki éjjel-nappal baseball sapkában mászkál és még beltéren is a fejéhez van szegezve.

2020. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!