Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt sporttal,...

Miért hiszik azt sporttal, egészéhez táplálkozással, edzéssel foglalkozó emberek, hogy hatalmas rálátásuk van az emberi szervezet egészére?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen tapasztalom, hogy olyan könnyedséggel, bátorsággal javasolnak dolgokat személyi edzők, vagy csak szimplán sporttal foglalkozó emberek, hogy hihetetlen. Nevet nem említenék, de ismertebb emberek körében is tapasztalom, hogy pl. kicsit jobban beleásta magát a biokémiába, megtudott valamit, és azt gondolja, hogy ha azt a dolgot rendben tartod, akkor olyan egészséges leszel, hogy csoda. Közben semmit sem lehet kvázi elválasztani az ember szervezetében semmitől.. Mit gondoltok?

2020. jan. 20. 00:11
 1/5 A kérdező kommentje:

Kedvencem pl.: este csak fehérjét, de abból akár lefekvés előtt is közvetlenül. Arra már senki sem gondol, hogy ez főleg éjjel, amikor a szervezetnek regenerálódnia kellene, mennyire baromira megterhelő a vesének.


A kérdést teljesen rossz kategóriába írtam ki, ha esetleg valaki tud rá megoldást, kérem, ne tartsa magában!

2020. jan. 20. 00:18
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

A legtobbje lemaradott, es a 90-es evek tudasara epit.

Ma mar koztudott, hogy sokkal kevesebb feherje is eleg mint amennyit leakarnak nyomni a torkunkon pl.

A jo minosegu szenhidrat sokkal fontosabb mindennel, persze mindjart jonnek majd ezek az arcok, es majd megmegmondjak, hogy a sok ch-tol cukros leszek. Ok boomer.

2020. jan. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván, mer a sportot illető részébe egy időben eléggé beleáshatták magukat. Hogy a tudásukat milyen forrásból szerezték és mennyire naprakész, az tényleg sokszor vitatható.


Viszont az utolsó mondatod azért neked is érdemelne egy kis körüljárást, mert abban a formában szerintem kicsit a levegőben lóg (mi az a semmi, mit értesz elválasztani alatt?).

2020. jan. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem hogy minden összefüggésben van mindennel, ami igaz is. Tehát nem elég egy dologra figyelni.
2020. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy pongyolán fogalmaztam, de orvostanhallgató vagyok, úgyhogy úgy érzem, nagyobb belelátásom van.. :)
2020. jan. 20. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!