Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka hogy ilyen...

Mi lehet az oka hogy ilyen könnyen megfájdul a fülem? Főleg fülhallgatóktól

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny a fülem

Igazából kiskoromban nagyon fülfájós voltam,de azóta nem volt egyszer sem olyan hogy magától kezdett el fájni. Csak zene hallgatástól.

Vettem olyan bedugós fülest,és kb 5 perc alatt,teljesen normál hangerőn eléggé megfájdultak. A hagyományos kialakítású fülestől is meg tud fájdulni,de inkább csak akkor ha már tényleg hangosan megy,amúgy 1 órát is el tudok lenni azzal probléma nélkül. De ez az agybadugós..eléggé kicsinált most,még jó hogy nem drágábbat vettem,úgy látszik nem fogom sokat használni,pedig jól szól..

Koncertektől sose fájdul meg,van hogy még akivel vagyok mondja utána,hogy tompán hall,de én ugyanúgy


2020. jan. 21. 17:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és elvileg nincs gyulladás.. Mert ősszel is elmentem egy fülmosásra és ha be van gyulladva akkor ezt nem csinálják meg
2020. jan. 21. 17:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, hogy megkérdezem, te hány éves vagy?
2020. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi köze hozzá...? 18
2020. jan. 21. 18:19
 4/6 Neurotech ***** válasza:
Ha csak bizonyos fülhallgatóktól fáj, akkor érdemes kerülni őket és kész. Ha meg annyira ragaszkodsz azokhoz a fülhallgatókhoz akkor érdemes elmenni egy teljes kivizsgálásra, bár szerintem egyáltalán nem garantált hogy megtalálják a probléma forrását.
2020. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fülhallgatóval sokkal közelebbről éri a hang a dobhártyát, ezért sokkal károsabb is így hallgatni. Ahogy írtad, valszeg a te füled érzékenyebb erre. Én is azt tudom csak javasolni, hogy ebben az esetben kerülni kell ezeket.
2020. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy normál darabokat alig lehet már kapni,ami van is az elég gagyi.

Amit eddig használtam az ilyen, de az a telefonhoz járt és nagyon jól szól. Egyik fele meghalt és vettem ezt a dugóst.

Hát elviszem megjavíttatni a gyárit,mert sokkal kényelmesebb.


Irigylem azokat akiknek nem érzékeny erre a fülük :/

2020. jan. 21. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!