Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek az...

Mit tegyek, hogy ne legyek az orvosnál, kórházban "nyúlbéla"?

Figyelt kérdés

Világ életemben féltem a dokiktól, gyerekkoromban elég sokat betegeskedtem.

Ma már középkorú vagyok, de egyszerűen nem tudom leküzdeni a félelmem, szorongásom az orvosoktól, kórházaktól. Hozzáteszem, elég sok a negatív tapasztalatom.


Legutóbb sajnos hasnyálmirigy gyulladásom volt, 6 hétig tápszondával etettek, amit lenyomtak az orromon és torkomon keresztül a vékonybélbe. Nagyon-nagyon-nagyon rosszul viseltem, 6 hétig öklendeztem és lelkileg tönkretett. A doki nagyon haragudott rám, hogy milyen gyenge vagyok, embereljem meg magam. Igaza volt, láttam, más jobban viseli, bár nem mindenki.

De most mégis mit tegyek, hiába látszom esetleg kívülről erősnek, ha belül tönkretesz minden orvosi beavatkozás?! Mások mitől erősebbek? Hogy csinálják?



2020. jan. 22. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre nem tudok választ írni .
2020. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hát sajnos én sem tudom a megoldást.
2020. jan. 23. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!