Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvásból felriadva pánikroham?

Alvásból felriadva pánikroham?

Figyelt kérdés

Mit csináljak ha 3 éve pánikrohamjaim vannak és semmi sem segít màr?pszichoterápia sem,pszichológus sem,gyógyszerek sem.

Kb 2 hete volt utoljára pánikrohamom.

Azt hittem búcsút inthetek neki.De nem!Most éjjel kétszer keltem arra hogy megfogok halni,annyira olyan érzésem volt hogy nem kapok levegőt.

Legjobb barátnőm meghalása óta vannak ilyen rohamjaim

mit csináljak ez ellen?

Nagyon fiatal vagyok. (nyolcadikas)

Negatív kommentek hagyjanak!

Köszönöm előre is


2020. jan. 23. 02:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Hagyj időt magadnak! És mantrázd, hogy nem fogsz meghalni. Ennyitől nem.


Nekem szülés után lettek súlyos pánikrohamjaim, mivel 3 hetesen kiderült a lányomról, hogy beteg.


Mivel én attól pánikoltam, hogy meghalok, ki fog a gyerekről gondoskodni, ezért nekem az segített, hogy elfogadtam, hogy igen, meghalok majd egyszer valamikor.


Nálad a gyász okozta, de valahogyan mégis a halálfélelemmel van összefüggésben sajnos.


Azért nem tud segíteni a pszichológus meg senki sem, mert neked magadnak kell elfogadnod azt a tényt, hogy az élet múlandó. Ezt kamaszkorban nagyon nehéz elfogadni. Utána is, de talán kamaszkorban a legnehezebb.


Szerintem légy türelmes magaddal. Hidd el azt, hogy meghalni ettől nem fogsz, és azért tör rád a pánikroham, mert megijesztett az, amit meg kellett tapasztalnod. (a barátnőd halála)


Ez komoly dolog volt, nem lehet feldolgozni egyik pillanatról a másikra.


Én tegnap este kaptam egy rossz hírt, 3 órát aludtam az éjjel. Ez van, ilyen a testünk. Reagál mindenre.

2020. jan. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uhh nagyon sajnállak😩Hát köszönöm szépen,remélem kigyógyulok belőle idő múlva.
2020. jan. 23. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!