Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szédülök?

Miért szédülök?

Figyelt kérdés

Nos ma kezdődött ez az egèsz szédüléses dolog.Konkrétan alig tudtam az előbb kimenni a konyhába annyira szédülök.Azt hozzáteszem hogy egésznap köhögök mivel beteg vagyok,és 3 napja állandóan fekszem ezmiatt.Lehet ettől?Ja és közben folyton monitort bámulom..

Vagy pedig az miatt van hogy 1 hét múlva fog megjönni..?

Eléggé fiatal vagyok (nyolcadikas) és félek hogy lesz valami bajom.

Negatív kommentek hagyjanak

Köszönöm előre is


2020. jan. 23. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha sokat ülsz, vagy fekszel egy helyben, akkor előfordul, hogy mikor felállsz, szédülni kezdesz, vagy pár másodpercre elsötétül minden.
2020. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen azt gyakran tapasztaltam már.de viszont most állandóan szédülök
2020. jan. 23. 23:22
 3/9 anonim ***** válasza:
A sok köhögéstől is szédülhetsz, de a hormonok is közrejátszhatnak. Próbálj minél kevesebbet monitort nézni, pihentesd a szemed és meglásd jobban leszel!
2020. jan. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megoldódott?
2020. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na figyelj, kiscsibe! Szóval akkor, most hogy is van ez?

"3 napja állandóan fekszem ezmiatt.Lehet ettől?Ja és közben folyton monitort bámulom.."

Ez önmagában paradoxon. (nézz utána a szó jelentésének, mert nem hiszem hogy beletartozna az álltalad ismert szavak közé)

Fekszel 3 napja, és közben a monitort bámulod?

Hogyan? Az ágyad felett van a monitor?

Ha beteg vagy, és ágynyugalomra van szükséged, akkor ne gépezz, hanem pihenj.

"Vagy pedig az miatt van hogy 1 hét múlva fog megjönni..?"

Ennyi idősen még nem annyira rendszeres a ciklus, hogy egy hétre előre tudnál számolni. Ha mégis így lenne, akkor sem éreznéd egy héttel előtte.

Annak ellenére, hogy otthon vagy, a gépezés mellett figyelj magadra is. Ne gépezz folyamatosan, ne felejts el enni, sokat igyál, és kelj fel néha arról a székről. Mozogj egy kicsit. Sétálj, vidd le/ki a kutyát stb...

2020. jan. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Fekszel 3 napja, és közben a monitort bámulod?

Hogyan? Az ágyad felett van a monitor?'

Mi ebben a furcsa?? Én is per pill heverek az ágyban és itt van az ölemben a laptop.

2020. jan. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
megoldódott...
2020. jan. 24. 08:11
 8/9 anonim ***** válasza:
És mi volt a probléma?
2020. jan. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sok fekvés
2020. jan. 24. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!