Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túlsúlynál mièrt jelentkezik...

Anika2225 kérdése:

Túlsúlynál mièrt jelentkezik a nehéz lègzès? SOS

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi hofy ha fel szedek magamra 15 20 kgt akkor mingyárt jelentkezik a nehéz lègzès is ha normál sulyomba vagyok akkor nem .Elég alacsony vagyok 152 centi amikor 57 kiló vagyok akkor jól èrzem magam de amikor 72 akkor már nem
2020. jan. 26. 11:13
 1/3 anonim válasza:
A felhalmozott zsír elkezdi nyomni a belső szerveket. Figyelj oda, hogy ne szedj fel nagy súlyfelesleget.
2020. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt igen nyomhatja a belső szerveket. Másrészt eleve nem mindegy hogy nyugalmi helyzetben van baj a légzéssel vagy ha valami mozgást végzel akár sétálsz stb... Eleve a testednek akkor több súlyt kell elbírnia így terhelve vagy és ez által alakulhat ki nehezebb légzés. Próbáld meg azt hogy 2 hátizsákot megpakolsz súllyal mindkettőbe 10-10 kg legyen egyiket a hátadra veszed másikat meg a hasadra mondjuk és úgy sétálj vele 5 percig, aztán próbáld meg a súlyok nélkül ugyan ezt. Érezni fogod a különbséget hogy mennyivel könnyebb lesz a mozgásod ha súlyok nélkül teszed ezt és nem is fogsz annyira kapkodni a levegő után sem. Csak próbáld ki.
2020. jan. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jelentős túlsúly esetén például a garat is be lehet szűkülve kicsit (arra is tud rakódni zsírszövet) így kevesebb levegő képes bejutni...
2020. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!