Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor fogok végre lejönni a...

Mikor fogok végre lejönni a cuccokról?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy a tegnapi nap folyamán meg ettem kb 7 db zőld supermanos ekit és fel szívtam mellé 4 csík 4-cmc kristályt. És azóta is pőrgök, halucinálok, stb. De már nem olyan jó ez. És már jobb lenne ha nem érezném az agyamba még mindig ezt. Elvileg ez olyan laszti, hogy 4,5 óráig tart. MDA/MDMA van benne + még valami mert éreztem, meg kicsit jobban haluztam mint az mdxx-től! Eleinte feleket dobtam csak, hogy megbizonyosodjak róla, hogy tényleg mdxx! Aztán mentek egészbe, mert ha minden igaz 130-140 mg-sek voltak csak, annyit tudok, hogy buli előtt 2,5-öt ettem. Délután 5-kor kezdtem el! Utána kristályoztam, azt már csak este kezdtem el amikor mentem a buliba! Úgy tudom, hogy kb 7 ekit ettem meg. De annyira rottyon voltam, hogy már ezt sem tudom, de ott körűl. Kristályból meg kb 0,85g ment el! És most nem tudom mikor fogok tudni leállni. volt 0,25g fű nálam azt elszívtam. És ez csak rá tett a lapátra pedig indica volt! Én a lejövőjétől félek, ki tudja mennyire leszek rosszúl ez után na meg mennyire leszek depressziós, paranóiás vagy még roszabb dolgok is akár. Gondolom az alvást meg elfelejtheten. Leűllni még most sem nagyon tudok! Mit lehet tenni, azon kívűl, hogy iszok sok vizet. Na meg sikerűlt nagy nehezen megenni egy limeot. Meg ittam még itthon egy sőrt meg kb 0,3 cl abszintot itthon?!

2020. jan. 26. 15:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudom az utsó csík kristályt hajnal 3 órakkor, az elsőt 20:30-kor szívtam. Az utsó ekit meg talán hajnal 4:15-kor dobtam!
2020. jan. 26. 15:25
 2/11 A kérdező kommentje:
És elgondolkodtam azon, hogy mivel superman laszti volt. Lehet az is, hogy volt benne pma/pmma is és az elég veszélyes!
2020. jan. 26. 15:28
 3/11 A kérdező kommentje:
És akik elitélik ezt azok ne írjanak, pláne ha tróllkodni akarnak!
2020. jan. 26. 16:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég keményen tolod. Amit leírtál attól 5 ember is teljesen kész lenne. Annyit tehetsz, hogy vársz, amíg kiürül a cucc.
2020. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Keményen, ismerek olyan embert aki 26,5 ekit meg evett 24 óra lefórgása alatt, elvileg 250 mg-set, de az lehetettlen szerintem. Max olyan 95-110 mg-sből lehetett az. Na meg felszívott mellé 11 csík spurit. Olyat is aki egy buliba evett meg 10,5-13,5 darabot kb mellé ment neki még valami kristályból 6 csík. Szóval az enyém azokhoz képest semmi. Csak most komolyan ezen sem segít semmi, csak a kitudja mennyi idő?
2020. jan. 26. 17:27
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Te egy nagyon másodosztályú vagy a stílusod öl ítélve ki számolja hány csík seedet szívott fel, ki a gci szívja a seedet még, lányom mifelénk kanalazni szokták, meg azt írod a füst még rá tett egy lapáttal persze hogy rátesz azt sem értem hogy ez miért téma hisz ha rendesen tolod akkor ezt alapból tudnod kéne

Na hogy normális választ adják nem tanács mifelénk bevernek sört mellé utána jön egy erős borulós rész és rivotril fronton mirzaten kombó de míg éles a fless várj vele

2020. jan. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért eszitek tízesével az ekit, és szívtok ennyi spurit, mert még soha nem találkoztatok tiszta cuccal. Ne mondd már, hogy az a valaki lenyomott 1 nap alatt kB 5g MDMA-t, mert az kamu.
2020. jan. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Sikerült vègül kedves kerdezo?

Engem 250 mg mdma is megvisel masnap, 9 ora buli utan:)

2020. febr. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Végűl sikerűlt, 3 napig nem aludtam csak. A másnap még jó volt, viszont a harmadnap volt a nagyon rossz a lejövő. Utána is rossz volt még egy napig de jól vagyok már. Haverjaim azt mondják a 4-cmc inkább itt a ludas és, hogy az a zőld superman valszeg nem mdxx. Nem tudom ti mit gondoltok arról a lasztiról? Mert nem nagyon találtam infot róla lehet, hogy tényleg PMA-s volt ez a superman is?! Egy biztos szerintem inkább katinonozok mostmár. Ha csak nem azzal volt a baj.
2020. febr. 14. 03:15
 10/11 cSAKiVáncsiVagyok ***** válasza:
Hmmm... Én 1 fel lasztitol off rotyon szoktam lenni... Sőt van mikor elég egy negyed orrba fel szoktam tolni... Tudod te mik vannak a mostani ekikbe? Nem mdma vagy ha van is kis mennyiségben... Cocain és heroin származékok... Vellem törtent egyszer hogy megetem egy fél rolexet meg hozztam haza még 2 öt és olyan para roham jött rám mert be haluztam pókokat stb... Senkinek se kívánom... És ráadásul nem egybe ettem meg azt a 2ot... És annyi spurnyakot? Akkor az valami kevert sz@r lehetett már bocsi 😅... Meg mellé a misi? Ez kicsit vicc kategória... De ha igaz akkor neked vagy szerencséd volt eddig vagy a szervezeted valami brutálisan elenalo lehet...
2020. márc. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!