Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy nem bírok...

Van olyan, hogy nem bírok felkelni?

Figyelt kérdés

Szóval 19/F vagyok. Nagyon sok mindent csinálok egyszerre, és sok stressz is ér. Ami még fontos lehet, hogy pajzsmirigy betegségem van. Mostanában pedig mérem a vérnyomásomat és nagyon ingadozó, de a pulzusom az általában magas szokott lenni. Ezen kívül más megállapított betegségem nincs.


Azért írtam ide ki ezt a kérdést, mivel segítséget szeretnék kérni.


Szóval reggelente akárhogy is szeretnék nem bírok felkelni. Még ha az ébresztő szól is. És emiatt lett pár igazolatlanom az iskolában is.

De ha ezt mondom a tanároknak, vagy bárkinek csak kiröhögnek, meg azt mondják csak szimulálok, és ez az egész fejben dől el, ha be akarok menni, akkor be fogok tudni menni.


De ez nem így van. És ezek miatt, csak még rosszabbul érzem magamat.


Szerintetek? Ti mit tanácsolnátok?


Tudnak erre valami orvosi papírt adni? Az a baj, hogy a gyerekorvoshoz már nem mehetek, viszont háziorvoshoz még nem vagyok bejelentkezve.


És hát röstellem, de visszamenőleg kellene az igazolás.

Vagy mondjuk egy ilyen fél éves lelet.


Tudtok ajánlani olyan orvost, vagy bárkit aki itt Debrecenben ezt megcsinálná nekem, ha szépen megkérem?

xddd



Válaszotokat előre is köszönöm! Privik is jöhetnek. Debreceni 19/F.



2020. jan. 26. 21:22
 1/1 mesike0724 válasza:
Neked alul vagy felülműködésed van egyébként?Nekem alul és teljesen átérzem a helyzeted,nekem is van olyan hogy 145-ös a vérnyomásom van hogy 110-es.Nekem mondjuk még nem fordult elő hogy ez miatt késtem volna középsuliból de ez lehet csak azért mert jókislány vagyok.Nincs szülői igazolásod már amivel le tudnád igazolni?Mert szerintem nem nagyon van olyan orvos aki visszamenelőleg is ad igazolást.
2020. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!