Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A munkahelyemen miért érzem...

A munkahelyemen miért érzem szinte mindig ezt? Rosszul vagyok.

Figyelt kérdés
Call centerben dolgozom,úgy kell elképzelni ezt a helyet,hogy van egy sor 15 db számítógéppel ez az ablak mögött van,és van egy sor a túloldalon középen semmi csak egy nagy tér.Ha valaki mögém jön és pl a kezét a székre teszi olyan mintha hátra akarna rántani kapaszkodnom kell,meg amugy is be simulok az asztalba..a kezem mindig az asztalon .Szoktak tartani meetinget és akkor középre kell ülni a székkel én ezt nem bírom kapaszkodom a székbe rázom a lábam nem bírok ott ülni állni meg főleg nem,mi lehet ez a jelenség? 22N
2020. jan. 28. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom milyen rossz érzés,nekem volt hasonló. Szülés után az ágyam közvetlenül az ablak mellé tették! Hatalmas nagy, földig érő üveg. Azt éreztem amikor az ágyon feküdtem, hogy ki zuhanok ágyastól együtt az ablakon. Azt éreztem,hogy oldalra megy ki az ágy az ablak felé. Kapaszkodtam én is. Ez egy nagyon fura érzés, olyan szédülés féle, de még sem az! Ez valami pszichés probléma,menj orvoshoz.
2020. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jan. 29. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!