Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy átlagos bokazúzódás...

Egy átlagos bokazúzódás mennyi idő alatt jön helyre?

Figyelt kérdés

Leginkább tapasztalatok érdekelnek, nem a google.


Igazság szerint félreléptem nem kicsit, konkrétan derékszögbe állt a bokám, de nincs törés sem szalag szakadás.


Első 1-2 napon nagy puha dudor a bokán, következő napokra rá a dudor keményebb lett, rá 3-4 napra, kezdett a dudor körül bedagadni, végül az egész lábfejem bedagadt, feszül a bőr. Mostanra nem feszül és kevésbé dagadt, de kezd lilulni a sérülés helyén egyre nagyobb területen. Bokám másik oldala, lábfejem teteje és a lábujjaim is lilás-kékes véraláfutásos színűek. Bokám még mindig fáj ha rálépek.


Jan16-án léptem félre azóta tart, ez természetes jelenség ami történik?


Már voltam vele kontrollon, de ott azt mondták nincs semmi, kenegessek, borogassam.



2020. jan. 28. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy átlagos bokazúzódás átlagos idő alatt jön helyre.
2020. jan. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az mennyi? 1-2-3-4-5-6hét? Enyém átlagosnak számít?
2020. jan. 29. 00:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy neked átlagos-e és hogy az én húzódásom átlagos volt-e, de azért leírom:

Én nem voltam dokinál, 2 hét után tudtam újra rendesen rálépni, persze ekkor még éreztem fájdalmat, viszont már nem hugyoztam össze magam tőle.

2020. jan. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!