Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet 11 év alkoholizmus...

Hogy lehet 11 év alkoholizmus után 20 as GGTm? Mutáns májam van?

Figyelt kérdés
Évtizeden keresztül gyilkoltam borral, sörrel, éveken át töménnyel is, nagyon nagy mennyiségben.
2020. febr. 1. 07:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyszerűen jól feldolgozza a cuccot, vagy még idő kell neki mire bekrepáljon.

Szomszédnak pl 15 év alkoholista életmód kellett ahhoz hogy a ggt 590 legyen, és azóta is csak 200ra ment vissza pedig 3 év eltelt az eset óta.

De ő pl minden nap részeg volt, rengeteget ivott, soha semmi baja nem volt, aztán egyik szombaton atjott hazibuliba hozzánk, megitta a szokásos sör unicum adagját, rá egy fél üveg abszint és másnap már 40 fokos láza volt, tele volt talyoggal a mája felülete, én vittem kórházba, csak onnan tudom. 2 hónap kórházi kezelés mellett jött annyira rendbe hogy ugyan kiengedtek de azóta is vannak problémái, pl a mája nem bontja le a zsíros és fűszeres ételeket. KB csirkemell sali a menü mindig mert mástól fáj a hasa. Sört azóta kihanyja, ilyenek..


Nem érdemes ezzel játszani, addig hagyd abba amíg nincs baj.

2020. febr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan embert,aki 76 éves, fiatalkora óta alkoholista, hülyére itt magát,de a májfunkciói rendben vannak.
2020. febr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!