Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ipari N95 maszk mennyi...

Az ipari N95 maszk mennyi ideig nyújt védelmet a vírusrészecskék ellen? Milyen időnként kell cserélni?

Figyelt kérdés

Illetve egy ilyen full face maszk filter cartridge-ot meddig lehet használni ha csak a vírusos levegőben szálló folyadékcseppek szűrése a feladat.

...

Tehát nem kell mérgesgázokat kiszűrnie.



2020. febr. 2. 14:47
 1/4 A kérdező kommentje:

Utóbbinál pl ilyenre gondoltam:


[link]

2020. febr. 2. 14:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de sima orvosi papírból a fertőzött területeken napi 4-5-öt elhasználnak,minden közösségi helyen egyet-egyet azt hallottam...sztem ezt elég fertőtleníteni minden kijárás után..
2020. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
már ami a koronavírusos országokat illeti..
2020. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel:


Sikerült még szereznem pár 3M gázálarcot és hozzá P3R filtert, amiket egy vírusszezonon keresztül lehet használni.


Illetve az ország utolsó FFP3 maszkjait... azokat viszont addig lehet használni amíg el nem tömődnek vagy szétjönnek... de kérdéses mennyire biztos.


Egy tuti: Az N95/FFP3 maszkok használata egy kórházban 720%-al javította az eü dolgozók fertőzöttségét, mint amelyik osztályon nem védekeztek ennyire.

2020. febr. 25. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!