Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha képtelen...

Mit csináljak, ha képtelen vagyok lenyelni az antibiotikumot? 18/L

Figyelt kérdés

Tudom, ciki, de már mindenhogy próbáltam. Azt írjak, biztos pszichés oka van, félek, hogy félrenyelem. Na, én nem félek, sőt, rohadtul le akarom már nyelni. A szüleim folyamatosan ordítanak, hogy nyeljem le, ráadásul a 14 filmtablettából már elment a próbálkozásokra 2.


Eddig sosem voltam ennyire beteg, de most könnyen lehet, hogy tüdőgyulladás lenne a vége, ha nem tudom bevenni.


Valaki tud tippet adni? Kétségbeesésemben írok, reménytelen a helyzet. Légyszives senki ne írja, hogy ha akarom, le tudom nyelni, mert tényleg meg akarok gyógyulni, nem vagyok hülye.



2020. febr. 2. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Vágd félbe és úgy próbáld
2020. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem megy, az orvos be tudja adni injekcióval is.
2020. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az nagyon nem jó hogy mar 2 mar konkrétan kuka mert szorakozol. Igy nem fogsz meggyógyulni mert amennyi van mindet be kell szedni szigorúan!!

Vagy vágd felbe (ha lehet) vagy valami innivaloba tedd bele hogy elolvadjon es is meg.

Azt a kettőt meg pótolni kell!

2020. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Idd meg*
2020. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig bajban vagyok a gyógyszer lenyeléssel, amióta élek. Amikor valamit fel akarnak írni, mindig azt kérem, hogy kicsi, vagy drazsé szerű legyen.. És az antibiotikum ami mindig hatalmas, de elmondanàm, abban is akad kicsi. Én úgy érzem, az orvoson múlik, bár néha ő sem tudja mekkora lesz. Sajnos ez nem hiszti, fél az ember a félrenyeléstől, és hogy megakad. Nem ijesztgetésből írom, mert enélkül is lehet, de az én gondom nem volt alaptalan, mert pajzsmirigy műtét közben találtak egy tumort a torkomban ami biztos hozzájárult ehhez.. sikerült a műtét, de azóta meg azért nyelek nehezen, mert durva rombolás történt ott..
2020. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Több darabba vágd, ha kell, 4 felé is. Én volt hogy klopfolóval törtem össze, és úgy tettem bele italba. A nagy kapszulát pedig szétszedtem, és beleöntöttem a tartalmàt teába vagy kakaóba.
2020. febr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!