Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakran kell pisilnem és...

Gyakran kell pisilnem és amikor jön, csíp. Mi ez?

Figyelt kérdés

Mint amikor már pisiltetek, de utána egy órára, amikor nem kell még, egy keveset pisiltek.

Amikor jön, fáj/csíp.



2020. febr. 3. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hólyaghurut. Menj el orvoshoz és igyál sok folyadékot!
2020. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ilyenkor csak vizelet minta kellene, vagy más is?
2020. febr. 3. 14:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozva az előzőhöz: minél hamarabb menj orvoshoz, fogsz kapni antibiotikumot, és pár napon belül helyrejön a hólyaghurut.

Nem érdemes "természetes" megoldásokkal kísérletezni, mert csak rosszabb lesz. :(

2020. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Abban az esetben is, hogyha ma kezdődött?

Ma órán nagyon kellett pisilnem, és ez az egész azután jött.

2020. febr. 3. 14:44
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy az orvos elküld laborba, akkor majd kell vinned vizeletet. De a tünetek alapján sztem egyből felír gyógyszert.
2020. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tényleg menj minnél hamarabb. Húgyuti fertőzések nagyon hamar "felmásznak" a vesére kezelés nélkül.
2020. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem Rowatinex kapszula szokott segíteni.
2020. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyél rendszeresen tőzegáfonya kapszulát. Ősszel télen én mindig szedem. Sűrűn fel szoktam fázni, de amióta szedem a tőzegáfonyát nincs ilyen bajom!
2020. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

OFF: a perverz priviket küldő hülye álljon le, mert kitiltatom innen!


ON

2020. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon gyorsan feljebb tud menni a fertőzés a vesékre is, ezért el szokták kezdeni az antibiotikumok adását még akkor is,ha csinálnak vizelettenyésztést. Akkor először le kell adni vizeletet és utána, az eredmény megérkezéséig szedni kell az AB. A tőzegáfonya arra valóban nagyon jó,hogy rendszeresen szedve karbantartja a húgyutakat.
2020. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!