Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kelek fel harmadik...

Miért kelek fel harmadik napja arra hogy meghalok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 napja ahogy elbóbiskolok este, kb 20 perccel később olyanokra riadok fel hogy megöregedtem a szívem leál stb, majd hirtelen elkezd dobogni a szivem én meg kiugrok hírtelen az ágyból. Nem tudom mitől van ez. Hozzátenném azt hogy pont leszokóba vagyok a dohányzásról egy hosszú idő után, január 31-én szívtam az utolsó szálat. Már többször próbáltam abbahagyni, maximum 6 napig birtam, de akkor sosem voltak ilyen rossz élményeim. Most hirtelen jelentkezhetnek-e ezek a tünetek a nikotin hiánytól? Légyszi segítsetek eléggé aggódok. Ha tehetném visszamennék az időbe és ott törném el a kezem ahol életemben először cigit vettem a bele...

2020. febr. 5. 01:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy 18/F
2020. febr. 5. 01:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Legyél erős, és hagyd abba VÉGLEG a cigizést.

Hidd el, hogy -az esetleges halálfélelemnél- sokkalta rosszabb majd levágott lábbal, vagy gégerákkal élni.


Ráadásul évente így megspórolsz több százezer Ft-ot is amiből tudsz pl. utazgatni.

2020. febr. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az is közre játszhat hogy másfél honapja volt egy balesetem, csak az is most tör elő?
2020. febr. 5. 07:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia én is most kezdtem a leszokást ez a 22. Napom... Én összeálmodtam minden hülyeséget... Tudom hogy te nem tudod ezt megtenni de én vettem egy kiskutyát azóta úgy leköti a figyelmem hogy nincs ilyen problémám... Kitartást! (igen a baleset miatt is lehet... Sőt) ha van kedved beszélgetni támogatni egymást a leszokásban írj
2020. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!