Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős hirtelen szél okozhatja...

FuksziaLasagne kérdése:

Erős hirtelen szél okozhatja ezeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap egész nap reggeltől szúró fájdalmat éreztem a szivemnél, ez pár mp-ig tartott utana elmult es megint. Aztan a hasom alatt js elkezdett fájni ilyen "csipkedő érzés" belulrol. Es most pedig a jobb oldalam nyalt be durvan. Pedig tegnap semmi balm nem votl ma mintha mindenem lekapcsolt volna. Mèg a torkom is hirtelen begyulladt, bal oldalt a manuslánál talan(?). Okozhatja a szél ezeket vagy valami belső bajom van és most jöttek ki? Nem dohányzom, sportolni nem szoktam, eddig semmi bajom nem volt most minden egyszerrejött. Miért? :( 22l

2020. febr. 5. 05:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibàkért, telón vagyok :-/
2020. febr. 5. 05:27
 2/4 A kérdező kommentje:
Mandulánál*
2020. febr. 5. 05:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a tegnapi szél fákat csavart ki, tetőket vitt el, kamionokat sodort le az útról, de szerintem ez nálad valami meghűléses betegség jelentkezik. A patikában kérhetsz rá valami gyógyírt, vagy látogasd meg az orvosodat, megörül neked.
2020. febr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,hogy komoly betegséged lenne és nem is széltől van. Ahogy már írták, benyaltál valamilyen vírust. Vegyél torokfertőtlenítőt, igyál sokat, pihenj,de ha felmegy a lázad, vagy rosszabbul leszel,akkor menj el orvoshoz.
2020. febr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!