Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy el tudjak...

Mit csináljak, hogy el tudjak aludni, ne legyenek félelmeim? Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kiskoromtól kezdve rossz alvó voltam, de mostanában mintha rosszabbodott volna a helyzet, minimum 3 órába telik, mire el tudok aludni. Sok mindent kipróbáltam már, citromfű tea, gyógynövényes altatók, nem használtam laptopot, telót elalvás előtt 2 órával, olvastam, szóval tényleg kb mindent kipróbáltam, de semmi nem segít. Éjfél körül szoktam menni aludni (próbáltam már korábban is, akkor sem ment), de órákig forgolódok, hiába vagyok álmos kattog az agyam, nem tudok aludni, ráadásul úgy érzem néha már irracionálisan félek attól hogy pl betörnek, akkor erre persze felpörgök, minden kis zajnál 200 lesz rögtön a pulzusom. Hogyha barátomnál alszok egyébként, akkor vele hamar el tudok aludni, fél-max 1 óra kell hozzá.

Mitől lehet ez? Mit tanácsoltok, mit tehetnék ellene? Mindjárt kezdődik az egyetem, és nem fogok már tudni sokáig aludni, hogy kipihent legyek, 2-3 óra alvásokkal meg nem fogom bírni. 21/L



2020. febr. 6. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Cicaaa
2020. febr. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tegyél be füldugót, ha könnyen felébredsz a zajokra
2020. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!