Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szimetikont tul lehet...

A szimetikont tul lehet adagolni vagy nem?

Figyelt kérdés
A neten nezelodtem es azt irjak, hogy nem lehet tuladagolni, mert nem szivodik fel, viszont az espumisan betegtajekoztatojaban megis ott van, hogy “a napi adag nem haladhatja meg az 1000mg-ot)”. Tehat nem ertem, hogy akkor az miert van benne. Akinek van vele tapasztalata annak elore is koszi!

2020. febr. 6. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy tul lehet, de en a helyedben nem kockaztatnek. Azert irtak oda a dobozra is, hogy ha veletlen tuladagolod vele magad ne az o felelosseguk legyen, mert ok szoltak.
2020. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez benne a vicc, hogy magan a dobozon nincs ilyen! :/ Legalabbis en a Deagasint szoktam venni, mert nekem az espumisan olyan, mint halottnak csok.... es azon abszolut nincs ilyen. :/ de az espumisan online betegtajekoztatojaban talaltam, hogy ott irja, hogy van max. Na de jogos, amit mondasz! Es igazad van! :)
2020. febr. 6. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!