Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez már biztos, hogy cukorbeteg...

Ez már biztos, hogy cukorbetegség?

Figyelt kérdés

Már 2. Napja produkálok olyan tünetek, melynek következtében 3 óra hossza étkezés nélküli állapot során szédülök és remegni kezdek.


Tegnap ugyebár ettem reggel, ettem délbe (nem is keveset) , de 3-4 óra múlva olyan szinten éhes lettem, hogy a lépcsőn kapaszkodni kellett a falba, le ne essek úgy szédültem. Mindeközben erős éhség érzet áll fent és kajálás közben úgy éreztem magam mint valami feneketlen kút. 5 szelet rántott húst ettem körettel, de utána még ennem kellett kettő óriáshamburgert, hogy jól érezzem magam.

Ma rám tört újra ez és most épp az 5.zacskó chipset nyomom magamba de eszméletlen gyorsasággal és mindeközben remeg a kezem. Most készülök enni normális kaját is, hátha segít.

Ezelőtt soha nem volt ilyen (akár 8 óra hosszát is kibírtam kaja nélkül), de tegnap óta ez megváltozott. Reménykedhetek még abban, hogy ebből nem cukorbetegség lesz csak szimplán ez a két nap volt ilyen? Rosszul vagyok a tudattól, hogy minden nap szurkálni kellene magam.

Kiskorom óta egyébként csokoládé függő is vagyok és egy tábla csokoládét 30mp alatt elpusztítok nagyjából. Ja és amíg ébren vagyok addig folyamatosan csak zabálok.

18/f



2020. febr. 9. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem viztos, hogy cukorbeteg vagy. Én az vagyok és simán ellenék kaja nélkül is. Viszont nagyon jó úton jársz, hogy az legyél. Menj el a háziorvosodhoz és nézesd meg.
2020. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Irány az orvos, ő lottózás helyett biztosat tud mondani. Ha pedig azt mondja, hogy még nem vagy cukorbeteg, tekintsd az esetet tanulságnak, hogy mire számíthatsz, ha nem változtatsz az életeden.
2020. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Ajánlom, minél előbb nézesd meg magad. Én 2-es típusú cukorbeteg vagyok, párszor leesett már a cukrom és akkor éreztem ilyeneket, amiről írtál. Szédültem, izzadtam, farkasétvágy jelentkezett, a vasúti síneket is meg tudtam volna enni. Aztán mikor bezabáltam, akkor kezdett lassan helyreállni a közérzetem. Minél előbb fordulj orvoshoz!
2020. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!