Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Durva rémálmok ellen mit...

Durva rémálmok ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szeretem a horrorfilmeket. Sokat is néztem korábban, de soha nem féltem utána vagy álmodtam rosszakat. És már ezer éve nem néztem egyet sem.

Viszont már három napja éjszakánként iszonyatos, komolyan SZÖRNYŰ rémálmaim vannak, és mindig más, tehát nem is egy dolog vagy személy körül forog, mint ahogy az általában lenni szokott.

Többször felkelek éjjelente, és szó szerint rettegek attól, amik az álmaimban voltak. Nagy nehezen sikerül vissza aludni, majd ismét rosszat álmodom. Beteg, morbid dolgokat. Nap közben ha eszembe jut véletlen, rosszul vagyok és sírni akarok. Szeretném ha vége lenne végre. Nem szeretnék azonnal orvoshoz fordulni, így itt keresek valami praktikát. Tud valaki valamit?

Itthon okés minden, iskolában is, nem stresszelem túl magam, kiegyensúlyozottnak mondanám magamat, tehát azt sem merem feltételezni, hogy a mindennapjaimban van valami, ami ezeket váltja ki nálam.

Félek elaludni, mert nem akarok újra egy szörnyű éjszakát.



2020. febr. 11. 21:50
 1/2 anonim válasza:

Tudsz mondani egy konkrét álmot?

Lehet tudok segíteni

2020. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem álomfejtés kell, vagy hasonló. Abban otthon vagyok. Meg olyan tanács sem kell, hogy inkább kerüljem nap közben azokat az impulzusokat, amik előidézik az álmokat.

Csak azt akarom hogy vége legyen

2020. febr. 23. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!