Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 napja csináltam egy tetoválá...

Roli46 kérdése:

1 napja csináltam egy tetoválást A felkaromnál helyezkedik el és vörös érzékeny picit duzzadt és olyan mint ha húzódnak kenem 2-3 óránként bepanten pluszal. Mikor fog csilapodni? Válaszokat köszi.

Figyelt kérdés

2020. febr. 12. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy kezeled ahogy a tetoválód előírta?

Bepanthen plusz alapból hiba, Bepanthen KENŐCCSEL kellene kenegetned, első 2 napban folpack 2-3 óránként csere, tiszta vízzel lemosni a tetoválást, leitatni papírtörlővel(nem dörzsölni) majd vékonyan bepanthennel bekenni, és mehet rá az új folpack. A duzzanat és pirosodás égő érzés függ a tetkó méretétől is, ha egy teli felkar, akkor ne csodálkozz, az 3-4 napig is érzékeny lesz, de egy 10 centis minta nem igazán dagadhatna már másnap, gyulladás meg pláne nem lehetne.

egy tetováló

2020. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm sima bepantennel kentem be és 3 napig volt duzzadt és piros már hámlik és szépen gyógyul.
2020. febr. 18. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!