Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha 6-8 kilot hiztam szeptember ota, de ujra jok ram az s-es ruhak, pedig elotte mar az m-es is szuk volt es inkabb l-es kellett, ez mi?

febr. 14. 19:33  Privát üzenet  

A válaszok

Nem akarlak elkeseríteni, de nemrég volt egy divatváltás, sokkal bővebbre szabják a pólókat. Ezért én is kettővel kisebb méretet veszek.

Ha nem emiatt van, akkor szerencsés ember vagy, akinek sikerült egyidejűleg megszabadulni a zsírfeleslegétől és izmosodni. Ez teljesen edzetlen embereknél előfordulhat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 14. 19:38 Privát üzenet
Az, hogy nem egy helyről vetted őket. Egyébként sem érnek ezek sokat, ez csak 3 betű, nem rendes méretezés.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 14. 21:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeptember 9en vesztettem el a szuzesegem. Mit tegyek?
Rendeltem most szeptember 17-én egy krémet, és még mindig nem érkezett meg. Vajon miért? (bővebben lent)
Érdemes lenne elmenni hajduszoboszlóra szeptember elejé van ott fedett medence?
Lányomnak szeptember végén kiveszik mind a garat és orrmandulajat. Mire figyeljünk És mire számíthatunk? 4 éves
Alapból születési sziv rendelleneségem van és néha szokott szúrni a szivem es szeptember ota plazmat adok eleinte hetente 1 kb ket honapba ket harom hetente adok es egyre...
Szeptember 16-án térdműtétem lesz. Ezen a napon lesz holdtölte. Azt olvastam, hogy teliholdkor jobb az operációkat kerülni. Igaz ez?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!