Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyám nem engedi, hogy mozogja...

Anyám nem engedi, hogy mozogjak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát: kb egy éve még engedte hogy otthon kocogjak. De amikor látta hogy fogyok (rendes táplálkozás, semmi diéta) onnantól kezdve nem engedte. Azóta sajnos vissza jöttek a kilók és rosszabb lett az állóképességem, az anyagcserém is belassult. Mit tehetnék ez ellen? Érzem, és látom is hogy van rajtam felesleg. Hogy tudnám azt mozgás nélkül leadni úgy hogy ne jöjjön vissza, és egyben újra begyorsítani az anyagcserém? (természetesen nem diétáznék mert az felbolygatná a hormon háztartásomat)


A válaszotokat/segítségeteket előre köszönöm :)


16/l



2020. febr. 15. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Magasság, súly? Volt valami gond korábban, amiért anyukád félt?
2020. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mozogj az utcán, azt anyukád nem látja.
2020. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 164cm/63kg, régebben szúrt a szívem, de nem a sportolás miatt
2020. febr. 15. 16:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Van valami szívbetegséged?
2020. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem az ekg-m meg mindenem jó volt. Gyógyszert kaptam a refluxomra ami (talán) okozhatta. Direkt anyum előtt kérdeztem meg az orvost hogy sportolhatok-e, és azt mondta hogy igen mert minden emberre/tinire jó hatással van. Ezért nem is értem miért nem engedi :(
2020. febr. 15. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezted már őket?
2020. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Cigizél, az gyorsitja az anyagcserét valamennyire :P vagy ha a sulitól messzebb laktok ne buszoz hanem sétálj haza, az mindig segit :D
2020. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Nem dohányzom. Igen a séta már tervben van. Tesómmal rávettük anyut, hogy engedje :)
2020. febr. 18. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!