Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan/hol fizetek egyénileg...

Juliavin07 kérdése:

Hogyan/hol fizetek egyénileg TB-t bankkártyával online?

Figyelt kérdés
A magyarorszag.hu-n (ügyfélkapun) nincs ilyen opció. Olvastam eBEVportálról - most ott vagyok - itt sincs. Mindenütt tájékoztatók, dokumentumok, értelmezhetetlen bürokratikus kifejezések.. 1 órája próbálkozom eredmény nélkül. Tavaly a NAV-nál befizettem (fél nap ráment) ajánlották, hogy csináljunk ügyfélkaput, ott majd rendezhetem online. Tudja valaki hol és hogyan?
2020. febr. 15. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapun nem tudom, én netbankban állítottam be utalást, de ehhez egyszer be kellett menni a NAV-hoz papírokat kitölteni, aztán a megadott számlaszámra az adóazonosítóm közleménybe írásával utaltam.
2020. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beadsz ügyfélkapun egy T1011-es adatlapot és elutalod a számlaszámukra a pénzt minden hó 12-ig
2020. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bizony, nem fizetni kell Ügyfélkapun keresztül, hanem bejelentkezni. Utána utalással fizetsz.
2020. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is voltam NAV-nál és én is kitöltöttem mindenféle papírokat akkor, ügyfélkaput intéztek nekem, stb amikor ott fizettem ki egyszer a TB-t. Ezek szerint a papírokon, amiket akkor kaptam van egy számlaszám, ahová utalhatnék nekik? (Én azokat a papírokat már sajnos nem találom.)
2020. febr. 15. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
10032000-06056229 elvileg, és a közleménybe az adóazonosítódat írd. De ezt csak akkor tudod megcsinálni, ha beadtad a T1011-et. Ezt megcsináltad? Mi van arra a lapra írva, ami nálad van?
2020. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, hogy nincs meg. Hát, ha nincs kedved bemenni, akkor próbáld elutalni a pénzt erre a számlaszámra, és pár nap múlva nézd meg ügyfélkapun, van-e tartozásod.
2020. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!