Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S Nagyon gyorsan ver a...

S. O. S Nagyon gyorsan ver a szívem? .16/F

Figyelt kérdés
Tegnap a haverjaimmal tabiztunk és elmentünk bulizni de nagyon rossz volt a buli és el is álmosodtam, ezért haza mentem aludni.Már éreztem azt hogy alszok el és nagyon gyorsan vert a szívem azt hittem lefog állni felkeltem vissza mentem buliba futva és kb 4p alatt oda értem kitomboltam magam táncoltam haza jöttem és eltudtam aludni.De ma haza fele jövet megint elkezdett verni a szívem és adrenalint kaptam nagyon gyorsan sétáltam.Nem merek elaludni pedig fáradt vagyok mit tegyek?

2020. febr. 16. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Kellett neked drogozni. Ha nem is halsz meg, a szíved biztos károsodott. A legbölcsebb, amit tehetsz, hogy imádkozol Jézushoz.
2020. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!