Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a fűről?

Hogyan szokjak le a fűről?

Figyelt kérdés
Persze mondják sokan a fűre nem lehet rászokni, hát mondhatom ez hülyeség igenis rá lehet kattanni. Ez igazán nem is függőség csupán egy vége láthatatlan sóvárgás a boldogság iránt és nekem ebből lett elegem, vagyis a boldognak lenni avagy betépni nem a probléma forrása hanem az, hogy a létező összes pénzem elmegy a fűre. Nem olyan szinten űzöm, hogy tartozásaim lennének csak egyszerűen ami pénzt kapok az elmegy rá ha meg nincs pénz nincs fű és kezdődik a gyötrelem. Egy idő után megszokom, hogy nincs és megy az élet azonban mikor kapok pénzt rögtön keresem az alkalmat, hogy szívjak. Szóval adott a probléma és jó lenne pár tanács, hogy tudnám legyőzni ezt a sóvárgást? Hozzá kell tennem senki ne gondolja, hogy a marihuána fogyatás rossz hatással lett volna, vagy lenne az életemre ha nem fűre akkor valami más "értelmetlenségre" költeném a pénzem csak csupán nem szeretem ha valami korlátoz és ezért szeretnék tenni valamit.

2020. febr. 16. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, kérd meg a dílered, hogy többet ne adjon el neked. Lehet az elején kicsit b@xni fog az ideg, de ha megtudod állni, hogy ne keress másik embert, hidd el működik.


/off/


Ugyanebben a helyzetben vagyok, azzal a különbséggel, hogy én átgondoltam többször is az egészet, és arra jutottam, hogy így a legjobb. A pénzemet valószínűleg ugyanúgy hamar elverném, ha nem fűre, akkor valami más, nem igazán létfontosságú dologra. Gyűjtenem nem kell, minden szükséges dolgot megkapok a szüleimtől, mivel még tanuló vagyok. Magányos vagyok, elég erősen introvertált (csak venni, meg szívni hagyom el a lakást) és szorongós. Egy cseppnyi életkedvem sincs általában, semmit sem találok érdekesnek, rengeteget unatkozok. Ha szívok, az összes létező problémám megszűnik. Sokkal társaságibb leszek, (bár többnyire betépve is hazamegyek inkább, mintsem ismerkedni vagy bulizni) megszűnik a szorongás, és lehetetlen unatkozni a hatása alatt, hisz MINDENT érdekesnek találok. A lejövőnél pedig olyan álmos leszek, hogy minden nehézség nélkül eltudok aludni. Azt hinné az ember ezek után, hogy nagyon keményen függő vagyok, pedig nem. Ha nincs füvem, a szokásosokon kívül semmi bajom sincs, a természetem sem változik. Negatív mellékhatást, egészségromlást sem tapasztaltam az évek során, pedig nem a havi 1x spanglizok a buliban fajta ember vagyok.

2020. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elolvasva amit írtál nem kicsit meglepődtem mintha azt írtad volna le én milyen vagyok. :D
2020. febr. 18. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Hát igen. Ez egy jó kérdés.. én is ezen gondolkodom már 17 éve...
2020. febr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!