Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a helyzet, ha az unokaöcsém...

Krosszarcu kérdése:

Mi a helyzet, ha az unokaöcsém egész életében nem szedte a gyógyszereit?

Figyelt kérdés
És most sem szedi? Felírta az orvos mert influenzás, az antibiotikum ki se volt bontva, felvittem beadtam neki, megakadt a torkán, kiöklendezte, szenvedett egy sort. Pont mint tavaj, előtte meg azelőtt..... és nagyon beteges minden fertőzést elkap. Hja és azért csinálom én ezt mert neki nincsenek szülei.
2020. febr. 18. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek nem olyan betegségek, amiket a szervezet nem tud magától is legyőzi, max egy kicsit lassabban. Nem írtad, hogy hány éves. Ha még nincs 18 akkor az immunrendszere és a szervezete így jobban megerősödik, mintha az első tüsszentésre gyógyszerrel tömnéd.

Amúgy sem jó az a rengeteg antibiotikum, amit felírnak, őszintén szólva én sem szedem nyakra főre, és a gyerekeimnek is csak végszükség esetén adtam. A fiam pl. most lesz 23 éves, de 7 év alatt egyszer kellett orvoshoz mennie (bokatöréssel)

2020. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hja 13.5 éves.
2020. febr. 18. 10:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Hja megoldódott ezt a mostanit fel lehet oldani üdítőben csak nagyon savanyú...
2020. febr. 18. 11:14
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Influenzára én se szedném be az antibiotikumot.

Mondjuk azt az egyet sosem értettem, hogy miért nem lehet egy gyógyszert lenyelni.

2020. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az egész családban mindenki le tudta nyelni mi is értetlenül éllunk ez előtt...
2020. febr. 18. 11:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Vírusra antibiotikumot? Minek? Én se venném be.
2020. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!