Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kulfoldon lakom egy kozel 200...

Kulfoldon lakom egy kozel 200 lakasos hazban, a foldszinten meghalt kb. ket honapja egy lako.. Lehet ettol valami bajom, vagy csak remeket latok?

Figyelt kérdés
Persze senki sem vette eszre , hisz szinte a szomszedodat sem ismered.Egyszercsak irdatlan budos volt,hiaba szelloztettek a hazat,kb egy hetig.Igy derult ki, hogy van egy hulla a hazban.Es az , ami a legmeghokkentobb, hogy mar harom hete halott volt,aztan ... hm... elkezdett "finom helyzet kialakulni".Azota fertotlenitik azt a lakast es a kornyezoket,de meg mindig budi van.A tulaj azt mondta , ha meg egy hetig varnak, akkor az egesz hazat ki kellett volna uriteni, mert nagy fertozesnek lettunk volna kiteve.Ma vettem eszre , hogy abbol a lakasbol mindent kidobtak (ami ok)es meg a vakolatot is lekaparjak!!!Ha nem volt veszely , akkor miert csinaljak ?Nem lehet , hogy megis volt fertozesveszely, csak "sporolasbol" a tulaj nem koltoztetett ki?Elkaphattam valamit, vagy lehet ennek a jovoben barminemu kovetkezmenye?Elegge aggodom. (A hazbol jovo honapban sikerul kikoltoznom,de ez eleg undorito) Szerintetek?
2008. nov. 20. 16:48
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hogy lesz, vagy van-e valami következménye, de ez így elmesélve is elég undorítóan hangzik. Én egy percig sem bírnám ott ki. Megnyugtatásodra csak azt tudom mondani, hogy lehet hogy azért cserélik ki a vakolatot, mert annyira átvette a szagot, vagy mert rossz minőségű, sérült. Tisztelem a bátorságodat hogy ott maradtál, én szerintem még így is rosszat fogok álmodni...
2008. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A vakolatot azért szedik le, mert a hónapos halott testnedvei kifolytak. Nem magamtól vagyok ilyen okos, hanem láttam egy dok. filmet, ami erről szólt. Szóval ahogy telik az idő, a nedvek egyre jobban (igen nagy területet boríthatnak be) szivárognak mindenfele. Ilyenkor a "takarítók" mindent lefertőtlenítenek, felszedik a padló is ha kell. Lehet, hogy a fal mellett feküdt (vagy a közelében) és így arra fele is jutott a testnedvekből. Szóval szerintem nem kell aggódnod, mert arról már tudnál, ha bármilyen fertőzésed lenne. Az, hogy mindent kipakolnak, leszednek, a szokásos eljárás.

Magánvélemény: azért szomorú, hogy ilyen megtörténik.

2008. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,nagyon remelem, hogy igazad van ! Lany letemre higgyetek el nekem is borzaszto nehez itt lenni, de ebben az orszagban egyre nehezebb alberletet talalni,rengeteg a jelentkezo, igy is mazlim volt. Holelre pedig egyaltalan nincsen penzem,igy sem a legolcsobb a berleti dij, foleg a fentiek tekinteteben.Ismerosom, pedig itt nincs,plane olyan aki befogadna egy par honapra,mert sajnos ez a tavlat.Koszonom mindenkinek. Amugy en harom napig nem tudtam aludni,utanna pedig nappal sikerult... Mara visszatertem a normalis alvashoz, de engem is megrazott es szerintem egyre tobb ilyen fog elofordulni.( eleg "erdektelenek" az emberek egymas irant ) :(
2008. nov. 21. 08:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Amugy (sajnos) modern epitesu , kb harom eves az epulet, nem a "felujitas miatt" szedik le az biztos. Meg 1* koszi
2008. nov. 21. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!