Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fehér vérsejt szám magas?...

Fehér vérsejt szám magas? Mire utalhat?

Figyelt kérdés

A vérképemen minden jó, ami eltérés van az is csak minimálisan. Viszont a fehérvérsejt száma 16, a normál 4-11-ig van. A fehérvérsejt NEU pedig 10, 7-ig normális. Mire utalhat ez? Olvastam a neten hogy fertőzések, gyulladások. Pár hete húzták a fogam, azóta folyamatosan kezelés alatt állok (fogkő leszedés, fúrás stb stb)

Okozhatja ezeket a fogprobléma? Tudtommal már nincs gyulladt fogam, de a húzás utáni seb még nem teljesen gyógyult meg.


2020. febr. 18. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez minimális eltérés, a sebgyógyulástól simán lehet.
2020. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Közben eszembe jutott a tavalyi vérleletet előkeresni, összehasonlítottam a mostanival. Már akkor is ugyanaz az érték volt magas, de a mostani ahhoz képest kevesebb :) Szóval összességében mégiscsak jó :D

2020. febr. 18. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Valóban minimális eltérés, lehet beteg voltál a közelmúltban, valami kis minimális megfázás, nátha, de mivel volt egy ilyen körös a fogaddal szerintem is inkább az lesz. Ápoló hallgató.
2020. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
A neutrofil a fehérvérsejtek egy fajtája, tehát megnövekedhet gyulladás esetén, sőt ennél sokkal jobban, lehet stressz miatt is. Orvos mit mondott?
2020. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!