Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Láz, hányinger, hasgörcs....

Láz, hányinger, hasgörcs. Erre kapok egy megfázásos antibiotikumot. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Úgy kezeltek az orvosok, mintha kis torokfájásom lenne!
2008. nov. 20. 16:51
 1/5 A kérdező kommentje:
meg hasmenés!
2008. nov. 20. 16:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit kaptál?
2008. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sumamed
2008. nov. 20. 17:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha eszem valamit utána egyből pukizni kell vagy fáj a hasam. És reggel van 2 órám iskolába. (nem kaptam igazolást)....
2008. nov. 20. 17:51
 5/5 A kérdező kommentje:
???:((((
2008. nov. 21. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!