Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert remeg a testem?

Yolókai mór kérdése:

Miert remeg a testem?

Figyelt kérdés

1-2 honapja vettem eszre magamon, hogy leginkabb a felso testem, de tulajdonkeppen az egesz testem remeg. Nem kulonosebben eszrevehetoen pl. kivulrol, de en mindig erzem, legtobbszor akkor, amikor ulok es a telefonom nyomkodom, hasalok az ágyon, ulok a wc-n, vagy szimplan ha allok es tamaszkodok, tehat mondhatni ha barmit csinalok nyugalmi allapotban.

Fontos tudni rolam, hogy elegge stresszes vagyol, remegnek a szemhejaim stb, errol regebben beszeltem is a haziorvosomnak, amikor azert bentem be hozza, mert elkezdett nyomni a mellkasom, naponta tobbszor( viszont levegovetelkor nem erosodott a nyomas), o is a stresszt mondta okozoul..

Teny, hogy tenyleg stresszes lehetek, mégha en annyira nem is erzem magamon, ugyanis epp egy nehez vizsga elott allok mar egy ideje, normalis munkahelyem nem volt meg amit szerettem volna, csak amit utaltam, otthon elek es szeretnek mar sajat labon allni stb, egyszoval nehezen talalom meg a helyem es nem kifejezetten vagyok boldog jelent pillanatban..

Fogyasztok alkoholt is, szinte minden hetvegen, de az utobbi idoben csak par uveg bort egy hetvege alatt, illetve hasznaltam drogokat is, nem kifejezetten intenziven, de havonta egyszer-ketszer elmentem bulizni, akkor kokain, ecstasy, speed volt a gyakori szer, de “ésszel” csinaltam, már ha lehet igy fogalmazni. (utobbi honapokban nem hasznalok drogot, de nem gondolnam, hogy valamifele elvonasom lenne, sosem voltam drogfuggo)

Szeretnek utanajarni a dolgoknak, de a haziorvosom eleg lazan kezeli az egeszet..

Azok valaszat varom, akik egy kicsit ertenek az ilyesmihez, vagy van tapasztalatuk hasonlorol.

Elore is koszonom az ertelmes valaszokat!



2020. febr. 18. 16:21
 1/2 A kérdező kommentje:
25/F
2020. febr. 18. 16:23
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg idegi alapon van, keress fel egy ideggyogyászt! Ha mást nem mondd, úgyis mondani fogja a pszichológust.
2020. febr. 19. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!