Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Műtöttek de mégsem vagyok...

Niki_farkass kérdése:

Műtöttek de mégsem vagyok jobban.8 hónapja műtöttek de a fájdalmam meg mindig meg van miért?

Figyelt kérdés

Június 27.én műtöttek a bal térdemet de a fájdalom nem múlt el át kerültem másik orvoshoz elküldött gerinc Mrire 2-3 hónapra rá kiderült hogy ágyéki gerinc sérvem van és valószínű hogy ki sugárzik a fájdalom a térdemre és amiatt fáj...elküldtek gerinc/térd tornára és kezelésre végig csináltam de még mindig meg van a fájdalom mindenhol...És eléggé nyomás érzékeny a térdemen a problémás terület...mivel ugye látatlanba műtöttek meg nem tudtak mi bajom és úgy gondoltak akkor rá jönnek ha felnyissák úgy is lett..ínszalag tok letapadás volt és az szedték ki...És ahonnan kiszedték azon az oldalon érzékeny meg mai napig és érzek is ott valamit 1 hónapja hagytam abba a gyógytornát és a kezelést és a napokban tervezek vissza menni dokihoz is de most vizsgáztam stb és nem volt időm visszamenni de újra egyre rosszabb a helyzet

Kenegetem pakolásokat használok de semmi változás bármilyen erősségű gyógyszert veszek be nem veszi el a fájdalmam és ez aggaszt..



2020. febr. 21. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan a műtét helyén érzed a fájdalmat,akkor az nem valószínű,hogy a gerincedtől van. Vagy a műtéttel nem sikerült ,megoldani az eredeti problémát,vagy a műtét utáni rehabilitációval volt valami gond.
2020. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!