Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha megfázott volna a fejem...

Ha megfázott volna a fejem akkor hány napig tarthatnak kb. a különféle tünetek?

Figyelt kérdés
6 hete rosszul éreztem magam, összevissza minden tünetem volt van amelyik tovább tartott van amelyik kevesebbig. Mindig amikor felkeltem iszonyat fáradt voltam, iskolában gyakran volt hányingerem és nyilallott véletlenszerűen a fejem, amikor hazaértem suliból nagyon fáradt voltam nem tudtam tanulni, gyakran szédültem, sápadt voltam gyenge is meg lelassult. Vérvételen voltam mindenrendbe, kivéve a fehérvérsejtek alacsonyabb a normálisnál. Amikor elkezdödőtt azt hittem azért mert egy kicsit hidegebb vizzel mostam hajat és azért vagyok rosszul és csak pár napig leszek rosszul. Amikor elmondtam a tüneteket a doktornak vashiányosságra fogta de már nem is vagyok vashiányos
2020. febr. 22. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy megfázott a fejed egy hajmosástól, attól legfeljebb korpás lesz a fejböröd.
2020. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, de egyszerűen nem tudok más okot találni arra, hogy egyik napról a másikra hogy történhet ilyen? És hogy folytatódik 6+ héten át?
2020. febr. 22. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valamilyen elhúzódó vírusfertőzésed. A vírusfertőzések általában csökkenteni szokták a fehérvérsejtszámot.
2020. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy belekérdezek utólag, de nem lehet, hogy Covid volt?
2021. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!