Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen a hangom?

Milyen a hangom?

Figyelt kérdés
Mostanában itthon énekelgetek, de nem tudom eldönteni, hogy milyen a hangom. [link]
2020. febr. 22. 18:16
 1/7 anonim válasza:
79%
Nem rosszból, de szerintem ne erőltesd. Nem az igazi, ez is elég hamiskás volt.
2020. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Kellemes a hangszíned, de egyáltalán nem tudsz énekelni, borzasztóan hamis.
2020. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit hamis, de lehet rajta javítani. Amúgy rossz kategória.
2020. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
A hangod jó, kellemes hallgatni, szép a hangszíned. Egy baj van, nem tudod, hogy hogyan kell bánni vele, emiatt gyenge és hamisan szól. De egy tanár ezen könnyen segíthet. Mindenképp érdemes lenne elmenni akkor is, ha csak magad és másokat akarsz boldogítani a hangoddal, ha meg nagyobb terveid vannak, mint például fellépés, akkor mindenképp.
2020. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából már én is hallottam az elejétől, hogy valami nem oké, de jobb idegenektől megbizonyosodni róla
2020. febr. 22. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebben egyetlen tiszta hang sem volt.

Nincs hangod. Ne erőltesd.

2020. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó. Még kicsit van mit rajta csiszolni, de teljesen csiszolható.

Viszont arra is gondolok,hogy itt -ott azért hamiskás kicsit; mert nem merted kiereszteni a hangodat; pl szégyellős vagy, és féltél, hogy anyád rádront, hogy "mit énekelgetsz má itten?" , vagy hogy pl megzavarnád esetleg valamiben. De például egyedül, egy stúdióban szerintem mondjuk merhetnéd kiereszteni a hangodat; tehát van ebben potenciál. Mert van olyan, hogy pl amikor halkabban énekel az ember, és figyel, hogy direkt ne zavarjon meg senkit; szóval amikor halkabb, akkor lehet, hogy pont a halkság okán nem jönnek ki ilyen pontosan a hangok.

Egyébként eszembe jutott az egyik csávó az X-faktorból, Demjéntől énekelte talán a "Várj, míg felkel majd a nap"-ot; és akkor mondta a Laci, hogy van neki hallása, de hogy kár, hogy szóval nem kezdte előbb fejleszteni a hangját, merthogy így valszeg már mondjuk 10-15 évesen is tudott már énekelni, és tehát van hallása, nem volt rossz, amit csinált, és ha már gyerek korában el kezdte volna fejleszteni, akkor az tök jó lett volna. Egy fordulót még továbbjutott így a csávó, mert bizalmat szavaztak neki. De szal mondta a Laci neki, hogy tök jó lett volna ezt gyerekkorában már fejleszteni, mert akkor már mégjobban tudhatna énekelni. Szal szépen énekelt a csávó, hasonlított az eredetire, de voltak benne sajnos neki hamis hangok, de szal mondta a Laci, hogy ha fejlesztette volna már korábban ,tökjó lett volna.

2020. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!