Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleges szívroham vagy álom?

Tényleges szívroham vagy álom?

Figyelt kérdés

Nem tudtam,hogy melyik kategóriába kérdezzek.. Tehát az éjjelről van egy olyan emlékem,hogy mellkasi fájdalommal és nehézlégzéssel kifutottam az előszobába majd ittam vizet. De ennyi tehát nem emlékszem arra utána mi történt,vagy hogy visszafeküdtem volna aludni ami azért egy ilyen után ha valóban megtörténne szerintem emlékezetes lenne,mert úgy alapjáraton is félek egy szívrohamtól. Tehát ha valóban szívrohamom lett volna szerintetek jobban emlékeznék az egészre? Most nem a halálos kimenetelű szivrohamra gondolok hanem egy néma infarktusra.. Vagy csak álmodtam az egészet?Még van 2 álmom éjjelről amikre emlékszem,remélem ez is csak a harmadik álmom volt..


18F



2020. febr. 23. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
52%
Jaj, nagyon vigyázz, legközelebb képes leszel azt álmodni, hogy idióta hipochonder vagy, és senki nem fogja tudni eldönteni, hogy álom volt-e, vagy maga a valóság?
2020. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!