Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhat a nintroglicelines...

Okozhat a nintroglicelines kúp ilyen mellékhatást?

Figyelt kérdés

2 hete voltam orvosnál végbélrepedés problémával.

Adott nitroglicelines kúpot meg valami tetraborátos kenőcsöt.

A kúpot este a krémet reggel kell alkalmazni 4 hétig (még 2 van hátra)

Az első 1.5 hétben nem nagyon akart javulni. Aztán pár napja egyszer csak sokkal jobb lett már egyáltalán nem fáj semmikor. Viszont orvosi utasítás szerint 4 hétig kell kúpot a használni.

De amióta nem fáj a dolog azóta az agyam olyan kábult vagy nem is tudom. Néha mikor ülök egyszer csak megszédülök 1 pillanatra meg ilyenek,a fejem is néha fáj.

Okozhat a kúp ilyet vagy ez valami más lesz.

Azért érdekelne mert azóta van amióta a repedéses fájdalom megszűnt, előtte soha nem volt ilyen gondom.



2020. febr. 23. 15:43
 1/6 A kérdező kommentje:
És attól hogy este alkalmazom egész nap jelent van ez az érzés, de van hogy eltűnik egy ideig.
2020. febr. 23. 15:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kaphattál nitroglicerines kúpot végbélrepedésre
2020. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pedig azt kaptam

Nitroglicerines Retard kúp

Ez van a dobozon, ez ilyen gyógyszertárban kevert barna színű kúp.

Az ambuláns lapra is az van írva,tehát nem elírás.

2020. febr. 23. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Nitroglicerin okozhat fejfájást és szédülést
2020. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De 1.5 hétig nem volt semmi ilyen, miért csak most kezdte? Azért mert már nem kellene használom sem a krémet sem a kúpot?
2020. febr. 23. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Halli.

En szteroidos kupot kaptam végb repedésre,azt hittem már sose fogok meg javulni,ugy mentem el a doktor urhoz ,hogy előtte levő nap mikor vicén voltam üvöltötem a fájdaloltol,es majdnem el is ájultam,fel ment az egekbe a pulzusom (fájdalomtol es az ijetségtől) kis pupok jelentek meg oda lent ,komolyan azóta lelki beteg vagyok ha wcre kell menem.

Elmentem az orvoshoz aki felírt egy nagyon jó kis kupot,félve mentem másnap wcre,de semilyen fájdalmat nem éreztem.

A kezelés végére boldog ember voltam ,azt hittem már sose szabadulok meg a fájdalomtól,de a kup segitete csodát tet komolyam mondom ez egy csoda tévő kup.

A kezelés alat semilyen fájdalmam nem volt a kezelés végére meg mint ha új ember lettem volna ,eltünt a seb a fájdalom.

Sajnos így fél évre rá megint kijött ,de ez csak az én hibám ,tudod hogy csak gyümölcsökön szabad élni ,de mindig megkivánok egy hust.

Nagy valaoszínűleg megyek vissza a doktor úrhoz ,hogy viszajött a probléma ,és egész eletembe le mondok a husrol és a cukros ételekről így nem lehet probléma,csak saláta semmi más.

Szoval csak annyit akartam írni hogy a szteroidos kupos kezelés után én is észleltem érdekes dolgokat a menstruácium környékén olyan rosszul voltam hogy az valami borzasztó mikor elkeztem remegni is és majdnem elájultam szerintem a kup miatt volt.

2020. aug. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!